GPC FX-1

Odsłony: 3640

Gas Injection Worldwide posiada zakres kontrolerów dla pojedynczych obiegów (GPC FX-1) lub dwóch (GPC FX-2). System jedno zaworowy (GPC FX-1) jest zamknięty w jednej stosunkowo małej obudowie z kontrolerem PLC.
Zawór jest sterowany prze wygodny mobilny sterownik z wyświetlaczem LCD o rozdzielczości 192x64 pikseli dla ułatwienia wprowadzenia ustawień oraz monitorowania ciśnienia gazu/czasu.
Kontrolny zawór elektromagnetyczny zbudowany został na bazie doświadczenia niemieckiego producenta.
System GPC FX jest idealny zarówno dla przetwórców pracujących na pojedynczej maszynie zasilanej azotem z butli, jak i dla firm pracujących na wielu maszynach zasilanych centralnie instalacjami wysokociśnieniowymi.
Dostępny jest także model GPC FX2 z dwoma niezależnymi zaworami.

Rozwiązania i korzyści
Kontrolery GPX FX są stworzone tak by zajmowały jak najmniejszą przestrzeń poprzez kompaktową budowę i podstawę.
System jest łatwy do ustawienia z uwagi na mały sterownik z wyświetlaczem LCD.
Jest to uniwersalny sterownik który można umieścić w pobliżu formy a zatem zminimalizować długość łączących przewodów wysokociśnieniowych .
Jest to tani sterownik z możliwością rozbudowy do 2 zaworów kontrolowanych poprzez dodanie modułu kontrolnego (GPC FX2).
Jest to elastyczny sterownik który można stosować także z butlami i busterem (GB A5).Producent:
Gas Injection

Gas Injection Worldwide Ltd (GIWW) jest czołowym światowym dostawcą systemów wtrysku z gazem (GAM) oraz wtrysku wysokopołyskowego (RTC). Jako niezależna brytyjska firma, tworzący siec dystrybucji, agentów i serwisu technicznego na całym świecie.