GPC FX-2

Hits: 2275

Zakres kontrolerów gazu produkowanych przez Gas Injection Worldwide składa się z systemów z   pojedynczym obiegiem (GPC FX1) jak i rozwiązań o dwóch obiegach – GPC FX2. Pierwszy zawór  znajduje się w jednej małej obudowie, drugi zawór umieszczony w odrębnym module kontrolera (GCM) z odrębnymi przewodami.
Oba zawory są nastawiane z podręcznego sterownika wyposażonego w wyświetlacz LCD o rozdzielczości 192x64 piksela, powalający na łatwe wprowadzanie i monitorowanie parametrów ciśnienia/czasu.
Kontrolny zawór elektromagnetyczny zbudowany został na bazie doświadczenia niemieckiego producenta.
System GPC FX jest idealny zarówno dla przetwórców pracujących na pojedynczej maszynie zasilanej azotem z butli, jak i dla firm pracujących na wielu maszynach zasilanych centralnie instalacjami wysokociśnieniowymi.
Dostępny jest także model GPC FX1 z jednym zaworem.
 

Rozwiązania i korzyści
Kontrolery GPX FX są stworzone tak by zajmowały jak najmniejszą przestrzeń poprzez kompaktową budowę i podstawę.
System jest łatwy do ustawienia z uwagi na mały sterownik z wyświetlaczem LCD.
Jest to uniwersalny sterownik który można umieścić w pobliżu formy a zatem zminimalizować długość łączących przewodów wysokociśnieniowych .
Jest to tani sterownik z możliwością rozbudowy do 2 zaworów kontrolnych poprzez dodanie modułu kontrolnego (GPC FX2).
Jest to elastyczny sterownik który można stosować także z butlami i busterem (GB A5).Producent:
Gas Injection

Gas Injection Worldwide Ltd (GIWW) jest czołowym światowym dostawcą systemów wtrysku z gazem (GAM) oraz wtrysku wysokopołyskowego (RTC). Jako niezależna brytyjska firma, tworzący siec dystrybucji, agentów i serwisu technicznego na całym świecie.