GPC SF-2 lub 4

Hits: 2862

Gas Injection Worldwide oferuje serię kontrolerów gazu SF oferujących 2 lub 4 niezależne obiegi gazu. Podwójny interfejs sterowania umożliwia jednoczesną współpracę z jedną lub dwiema wtryskarkami.
Kontroler SF wyposażony jest w przyjazny dla użytkownika  system sterowania i monitorowania  wyposażony w dotykowy wyświetlacz  STN LCD (320x240 pikseli).
Moduł z zaworami kontrolującymi ciśnienie może być zamontowany w sterowniku, na wtryskarce bądź formie.
Kontrolery SF wyposażone są w zaawansowane elektrozawory proporcjonalne niemieckiego producenta przystosowane do wysokich obciążeń i konstrukcji pozwalającej do natychmiastowego i powtarzalnego dozowania azotu..
GPC SF-2 lub GPC SF-4
Kontroler gazu GPC SF jest dostarczany z 2 niezależnymi obiegami azotu (GPC SF-2) lub 4 (GPC SF-4).
Można zaprogramować 5 profili ciśnieniowych z indywidualnymi profilami przyrostu i czasu. Program "Air Blast" zabezpieczający blokadę iglic może zostać dodatkowo załączony.
 
Rozwiązania i korzyści
Łatwy w użyciu i monitorowaniu system na mobilnym sterowniku z kolorowym wyświetlaczem dotykowym z możliwością podglądu graficznego ciśnień i czasów
Możliwość współpracy z jedną bądź dwoma wtryskarkami z maksymalną ilością 4 niezależnych zaworów/obiegów azotu.
Elastyczny, idealny dla producentów używających wielu wtryskarek i wysokociśnieniowego centralnego systemu podawania azotu.Producent:

Gas Injection

Gas Injection Worldwide Ltd (GIWW) jest czołowym światowym dostawcą systemów wtrysku z gazem (GAM) oraz wtrysku wysokopołyskowego (RTC). Jako niezależna brytyjska firma, tworzący siec dystrybucji, agentów i serwisu technicznego na całym świecie.